Szkoła Szachowa

„Pierwszy Ruch”

Uczymy najmłodszych gry w szachy w szkołach oraz przedszkolach. Organizujemy warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Prowadzimy również zajęcia indywidualne.

 

Szachy są naszą pasją od kilkunastu lat.

Poznaj nas bliżej.

Szachy w szkole

Organizujemy szkółki, kółka i warsztaty szachowe. Zależy nam na tworzeniu jakościowych zajęć, dlatego profil zajęć jest dostosowany do danej placówki dydaktycznej. Zapewniamy niezbędny sprzęt szachowy i opiekę merytoryczną nad uczniami. Dbamy również o jakość prowadzonych przez nas treningów, dlatego wszystkie zajęcia prowadzą jedynie doświadczeni trenerzy, o odpowiednim podejściu pedagogicznym. Z nami mają Państwo pewność, że dzieci nie tylko poznają tajniki królewskiej gry, ale również spędzą przyjemnie swój dodatkowy czas.

Dlaczego warto z nami współpracować i jakie są plusy gry w szachy w placówkach dydaktycznych?

Współpraca z nami to szansa na zapewnienie wartościowego wsparcia dla oferty zajęć dodatkowych w Twojej szkole. Zajęć, które są ważne nie tylko z punktu widzenia edukacji, ale stanowią także formę edukacji szachowej jest również zbudowanie fundamentów do rozwijania umiejętności przydatnych życiowo, takich jak na przykład: planowanie czy dyscyplina. Ponad wszystko gra w szachy jest szansą na znalezienie wartościowego hobby i sportową rywalizację w duchu fair play.

Liczebność grup podczas zajęć szachowych:

Przedszkole grupy 6-8 osobowe – do 30 minut.

Szkoła grupy 10-12 osobowe - 45 minut.

Nasze doświadczenie

Od początku prowadzenia projektu szachy w szkole naszym celem było dostarczenie możliwie jak najwyższej jakości edukacji do szkół. Wartościami, którymi kierujemy się w naszej Szkole są pasja, dyscyplina i szacunek, dlatego współpracujemy tylko z trenerami mającymi bogate doświadczenie w uczeniu dzieci. Dbając o komfort uczniów, przygotowujemy również zadania dodatkowe i zapewniamy sprzęt szachowy dla naszych uczniów.

W ciągu roku szkolnego 2016/17:

BOGATE DOŚWIADCZENIE

PLACÓWKI DYDAKTYCZNE

WARSZTATY SZACHOWE

ILOŚĆ UCZNIÓW

Spędziliśmy blisko 2000 godzin ucząc w szkołach i przedszkolach

Byliśmy w ponad 30 placówkach dydaktycznych

Przeprowadziliśmy 50 godzin wystąpień publicznych na temat edukacji szachowej

Z naszych szkoleń skorzystało już ponad 1500 uczniów

Zapisz się na newslattera!

Nie przegap nigdy publikacji!

 

Nasze publikacje w Twojej skrzynce. Plus mnóstwo dodatkowych benefitów, tylko dla czytelników newslettera.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Dziękujemy za subskrypcję!

Wszystkie prawa zastrzeżone

Pierwszy Ruch