Szkoła Szachowa

„Pierwszy Ruch”

Uczymy najmłodszych gry w szachy w szkołach oraz przedszkolach. Organizujemy warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Prowadzimy również zajęcia indywidualne.

 

Szachy są naszą pasją od kilkunastu lat.

Poznaj nas bliżej.

Media i referencje

Zapraszamy do sekcji media i referencje. W tym miejscu, mogą zobaczyć Państwo jak wyglądała nasza działalność w ciągu minionego roku. Przygotowaliśmy również tutaj najciekawsze filmy video z naszym udziałem a także pokazaliśmy naszą aktywność w mediach. Na sam koniec mogą przeczytać Państwo co o nas sądzą zarówno uczestnicy naszych szkoleń, rodzice, ale również i czołowi Polscy szachiści.

Rodzice o naszych warsztatach dla dzieci:

Dziś przez prawie dwie godziny, bo chłopcy tak się wciągnęli trwała nasza lekcja i zabawa z szachami. Chłopcy czekając na przyjazd Michała, sądzili, że nauczyciel od szachów to stary dziadek :-) a tu przyszedł sympatyczny młody człowiek z pasją, wiedzą i energią do wspólnej zabawy i nauki. Zobacz więcej tutaj.

Ewa Wojtan

Blogerka, www.mojedziecikreatywnie.pl

Michał przyjechał dzisiaj i moich synów owinął sobie dokoła palca - dosłownie wyrywali się, by grać z nim w parze i nie dawali mu wyjść z domu, by jeszcze kolejną partyjkę zagrać. Zobacz więcej tutaj.

Ola Budzyńska

Blogerka, www.paniswojegoczasu.pl

Możemy więcej, niż nam się wydaje! Michał Kanarkiewicz mieszka w Polsce, my w Belgii, ale po pierwszym spotkaniu na żywo, okazało się, że Olaf może uczyć się z Michałem na odległość. Zobacz więcej tutaj.

Kamila Rowińska

Trener, inwestor, autorka 6 książek, www.kamilarowinska.pl

Znani szachiści o nas:

"Michał to świetny szachista, a przede wszystkim przyjaciel. Ma poczucie humoru oraz dobre podejście do dzieci. Z pewnością przekaże całą swoją wiedzę w jasny i ciekawy sposób."

Paweł Weichhold

Mistrz Międzynarodowy

"Leszek Badurowicz to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce w dziedzinie psychologii gier umysłowych. Wielokrotnie korzystałem z jego porad i czytałem liczne eksperckie artykuły. Nieustannie potrafi zaskakiwać mnie zagadnieniami o których nawet nie miałem pojęcia!"

Radosław Jedynak

Arcymistrz szachowy

"Chyba nie ma nic milszego po latach dla nauczyciela, gdy widzi on, że jego uczeń (Michał był uczniem p.Piotra w latach 2008-2009) wyrósł na porządnego i prawego człowieka. Cieszy mnie nie mniej fakt, że uczeń pozostał wierny swojej pasji i jako już dorosły człowiek stara się zarażać nią innych. Michale, jestem z Ciebie dumny."

Piotr Murdzia

siedmiokrotny mistrz świata w rozwiązywaniu zadań szachowych, Szef Wyszkolenia Polskiego Związku Szachowego

Zdjęcia

Filmy YouTube

Aktywność w mediach

Zapisz się na newslattera!

Nie przegap nigdy publikacji!

 

Nasze publikacje w Twojej skrzynce. Plus mnóstwo dodatkowych benefitów, tylko dla czytelników newslettera.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Dziękujemy za subskrypcję!

Wszystkie prawa zastrzeżone

PIERWSZY RUCH